Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

sufiltre.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize YURTİÇİ , ARAS , SURAT  Kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

 

suaritim.com.tr hafta içi saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz, pazar günü  ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, AYNI GÜN içerisinde KARGOYA teslim eder.

Saat 16:00'den sonra verilen siparişleriniz ise, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişleriniz takip eden ilk işgünü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi saat 11:00 sonrası siparişleri takip eden ilk iş günü kargo edilir.

 

Kargo firmasından siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu,

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden suaritim.com.tr sorumlu değildir.

 

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. suaritim.com.tr ‘a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Şüpheli her durumda bize bir telefon kadar uzak olduğunuzu unutmayınız. Kargo çalışanını bekleterek Su arıtım  ekibini de  arayabilirsiniz.
 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4