Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti süresi; malın tüketiciye teslim tarihinden itibaren başlar ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca çıkarılan 29029 sayılı Garanti Belgesi yönetmeliği ve 6502 sayılı kanun gereği tespit edilir. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün ayıplı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Kredi kartı ile ödeme iadesi

Ürün kargoya verilip firmamız HSC Arıtınm A.Ş İstanbul Avcılar Ofisinden teslim alındıktan fatura ile birlikte  ürün kontrol edilip paranız Kredi kartı ile ödeme yapıldı ise 5 iş günü içerisinde ilgili banka hesabımızdan iptal talebi gerçekleşir. Banka iade süresini Kendi kredi kartı firmanızdan öğrenebilirsiniz. 

 

Havale ile ödeme iadesi 

Ürün kargoya verilip firmamız HSC Arıtınm A.Ş  İstanbul Avcılar Ofisinden teslim alındıktan sonra kontrolleri sağlanıp. 5 iş günü içerisinde banka hesabınıza  iadesi gerçekleşecektir.  

 

Kargo Adres Bilgileri

FİRMA :

HSC ARITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ADRES : BOSB Mah Bakır Ve Pirinççiler San Sitesi Karanfil Cad. No:3 Beylikdüzü/İstanbul 
TELEFON : 0212 243 8636

 

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4